Bolnišnica za ženske bolezni in porodništvo Postojna

Vizija

Naša bolnišnica želi postati in ostati materam in novorojenčkom prijazna porodnišnica, na področju ginekologije pa bolnicam nuditi oskrbo in zdravljenje po sodobnih strokovnih smernicah.

V največji možni meri želimo varovati zasebnost bolnic in ustreži njihovim željam, če te niso v nasprotju s strokovno doktrino. Da bi lažje prisluhnili tudi porodnicam, ki želijo čim naravnejši porod, smo opremili posebne prostore zanje, kjer se bodo počutile domače in hkrati varno v okolju bolnišnice.

Da bi to dosegli, se moramo truditi prav vsi zaposleni – od prvega do zadnjega, za uspeh pa je potrebno tudi nekaj dobre volje in uvidevnosti s strani bolnic, porodnic in njihovih najbljižjih.

Kljub prekoračenemu dogovorjenemu obsegz dela in prostorskim ter kadrovskim omejitvam se kar v največji možni meri posvetimo vsaki bolnici ali porodnici, ki išče zdravstvene storitve v naši bolnišnici.